• 0089M00 Aberdeen

Symbol: 0089M00

Fibo / Colour Matt / 0089-EM Aberdeen / M00 / 2400x620x10 / bez fug

--,--
Ilość w opakowaniu 2.976 m2
Waga szt 11.5 kg
Cena za m2
EAN 7039490500113

Kolekcja Colour Extra Matt to płyty z matową powierzchnią dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Płyty są dostępne z różnymi wymiarami płytek i białą fugą o grubości 1,8 mm.

Kolekcja Colour jako baza dla jednokolorowej łazienki

Styl monochromatyczny polega na nadaniu pomieszczeniu jednej wyrazistej barwy wiodącej. Kluczem do udanej aranżacji w takim klimacie jest właściwe operowanie nasyceniem danego koloru oraz umiejętne zestawienie dekoracji. W efekcie mamy otwarte pole do popisu i aranżacyjnych szaleństw.

Operowanie kolorami w nowoczesnym wnętrzu

Od tego jaki kolor bazowy wybierzesz dla swojej aranżacji zależeć będzie klimat i atmosfera, jakie zapanują w Twojej łazience. Niektóre z barw działają na nas pobudzająco, a inne - relaksacyjnie. Dlatego wybór odpowiedniego koloru jest bardzo ważną decyzją na etapie projektowania wnętrza.

Zabawa fakturą w monochromatycznych aranżacjach

Jednokolorowe wnętrza mimo, iż dyscyplinują nas w operowaniu konkretnymi tonacjami kolorystycznymi stwarzają też dużą swobodę w zabawie podczas łączenia materiałów i różnych faktur. Ten sam kolor będzie inaczej prezentował się na matowej powierzchni ściany, a inaczej na ścianie z połyskiem.

To samo dotyczy także zróżnicowanej faktury dekoracji, miękkich dywaników i innych akcesoriów, które zastosujesz w swojej łazience. Łączenie materiałów oraz faktur daje Ci ogromne pole do działania i wyróżnienia swoich wnętrz spośród innych aranżacji.

To pierwszy wybór dla pomieszczeń o różnej specyfice

Kolekcja Colour, którą można zastosować w stylu monochromatycznym, cechuje duża uniwersalność i ponadczasowość. Dlatego kolekcja Colour na stałe zagościła w projektach aranżacji dla powierzchni komercyjnych i miejsc użyteczności publicznej o dużej frekwencji użytkowania, gdzie liczy się prostota i wysoka funkcjonalność.

Długość netto 2400mm
Szerokość netto 600mm
Grubość 10mm
Powierzchnia netto 1,44m2/szt
Wzór Bez fug - M00 / F00 / L00
Kolor Aberdeen 0089-EM
Fuga brak fugi
Struktura Matowy (EM)
  • Ostatnio oglądane produkty