• 0164 Oak Nature 2400mm

Symbol: 410164

Fibo / Basic / 0164 S Oak Nature / - / 2400x620x10 / bez fug

--,--
Ilość w opakowaniu 2.976 m2
Waga szt 11.5 kg
Cena za m2
EAN 7039490524744

Adagio to ekscytująca kolekcja, która przywodzi na myśl antyczne południe Europy dzięki dekorom inspirowanym śródziemnomorskim kamieniem naturalnym. Wszystkie dekory w tej kolekcji mają gładką powierzchnię.

Śródziemnomorski klimat w Twojej łazience

Stwórz łazienkę, która zachwyci ciepłem i subtelną elegancją. Kolekcja Adagio urzeka ciepłymi i jasnymi barwami wzorowanymi na południowych surowcach naturalnych.

Styl śródziemnomorski to aranżacja inspirowana rozgrzanym słońcem i kamiennymi uliczkami południa Europy. Kamienne powierzchnie udekoruj przytulnymi akcesoriami. Poczuj śródziemnomorski klimat dzięki pięknym imitacjom marmuru i innych kamieni w kolekcji Adagio.

Powierzchnia zaczerpnięta ze starożytnej łaźni

Marmur i kamień od czasów starożytności kojarzony jest z relaksem i wypoczynkiem. Dlatego do dzisiaj te faktury sprawdzają się jako baza do projektowania łazienek, w których świetnie się czujemy.

Klasyczny charakter, naturalne wzory i wizualny uniwersalizm sprawiają, że kolekcja Adagio nigdy nie wychodzi z mody.

Wszędzie tam, gdzie nie możesz stosować naturalnego kamienia

Kamienna faktura do dziś budzi poczucie luksusu i prestiżu, jednak naturalny kamień ze względu na swoje właściwości nie wszędzie może być stosowany. Kłopotliwa impregnacja i wrażliwość na działanie preparatów zawierających kwasy to przeszkody skutecznie wykluczające naturalny kamień z niektórych projektów.

Płyty z kolekcji Adagio odwzorowują piękno powierzchni naturalnego kamienia bez tych problemów. Płyty nie wymagają pielęgnacji ani specjalnej chemii domowej, a ich czyszczenie pozostaje bardzo łatwe. Powierzchnia wykonana z HPL oznacza, że wystarczy jedynie przetrzeć ścianę, aby płyty wyglądały równie dobrze i świeżo jak w dniu montażu.

Długość netto 2400mm
Szerokość netto 600mm
Grubość 10mm
Powierzchnia netto 1,44m2/szt
Wzór Bez fug - M00 / F00 / L00
Kolor Oak Nature 0164-S
Fuga brak fugi
Struktura Satyna (S)

image

  • Ostatnio oglądane produkty