• 110 S White 2400mm

Symbol: 410110

Fibo / Basic / 110 S White / - / 2400x620x10 / bez fug

--,--
Ilość w opakowaniu 2.976 m2
Waga szt 11.5 kg
Cena za m2
EAN 7039490507242

Kolekcja Legato to esencja skandynawskiego designu. To minimalistyczne płyty bez fug w kilku najpopularniejszych odcieniach szarości i bieli. W efekcie uzyskasz jednolite ściany w uniwersalnej kolorystyce bez widocznych miejsc łączenia.

Aranżacja wnętrz made in Norway

Legato to po prostu uosobienie skandynawskiej myśli o aranżacji pomieszczeń. Łatwe w użyciu jasne dekory, które nadają nowoczesny i stylowy wygląd oraz znajdą wykorzystanie w wielu rodzajach pomieszczeń.

Wszystkie dekory mają gładką powierzchnię, przez co są bardzo praktyczne i łatwe w utrzymaniu czystości. Natomiast proponowane odcienie szarości i bieli pasują do każdego budynku.

Zawsze aktualny styl skandynawski

Łazienki w skandynawskiej stylistyce nigdy nie tracą na aktualności, ponieważ łączą nowe trendy z ponadczasowymi formami.

Uniwersalne biele, szarości i beże na ścianach wystarczy połączyć z naturalnymi i ciepłymi dodatkami, takimi jak drewno, kamień czy tekstylia, aby szybko i efektownie przearanżować całe wnętrze.

Jasna i minimalistyczna łazienka

Wybór kolekcji Legato to jasna i prosta łazienka. Jasne kolory płyt skutecznie odbijają światło, rozświetlając całe pomieszczenie, przez co pomieszczenie wydaje się nieco większe.

Jeśli szukasz rozwiązań, które wprowadzą do łazienki atmosferę spokoju i relaksu, to Legato, dzięki swojemu minimalizmowi dużych powierzchni bez regularnych podziałów, jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Długość netto 2400mm
Szerokość netto 600mm
Grubość 10mm
Powierzchnia netto 1,44m2/szt
Wzór Bez fug - M00 / F00 / L00
Kolor White 110 S
Fuga brak fugi
Struktura Satyna (S)

image

  • Ostatnio oglądane produkty