• DMK

dmk-budownictwo-logo-02.png DMK-4(1).jpg
        

DMK Budownictwo

Jesteśmy rodzinną firmą zajmującą się produkcją domów mobilnych powstałą w 2015 roku. Obecnie nasze domy mobilne można znaleźć w wielu krajach Europy, takich jak Niemcy, Holandia, Szwajcaria, Austria, Czechy, Słowacja, Norwegia, Szwecja, Dania, Chorwacja, Litwa i Łotwa.

Dla nas ważne jest spełnianie oczekiwań naszych klientów. Dlatego wykonujemy wiele indywidualnych projektów. Do produkcji używamy różnych materiałów i staramy się podążać za potrzebami klientów i znajdować nowe rozwiązania.

Rozmawiając z klientami o naszych domkach mobilnych często słyszeliśmy, że chcieliby mieć w łazience płytki ceramiczne. Ze względu na transport w domku mobilnym nie możemy z nich korzystać. Istnieje taka możliwość, że mogą ulec uszkodzeniu podczas transportu do klienta.

Dlatego zaczęliśmy szukać innej opcji. Dzięki swoim atutom znakomitą odpowiedzią na nasze potrzeby stało się Fibo.

Dlaczego Fibo?

  • Jakość
  • Ładny design
  • Trwałość materiału
  • Wysoka odporność na uderzenia
  • Elastyczne rozwiązanie dla budownictwa modułowego 

Opinia klienta

Jako producent domków mobilnych poszukujemy dość elastycznych materiałów. To bardzo ważne, bo domy na kółkach trzeba przenosić z jednego miejsca w drugie. Fibo to dla nas świetny materiał, ponieważ nie da się go uszkodzić podczas załadunku przyczepy stacjonarnej na ciężarówkę, transportu i rozładunku. Wielokrotnie to sprawdzaliśmy.

– DMK Budownictwo

 

DMK-7-Niestandardowy-.jpg DMK-14-Niestandardowy-(1).jpg DMK-12-1-Niestandardowy-.jpg